magazynsupertata.pl

Elewacje drewniane

Stylowe elewacje drewniane znakomicie prezentują się na domach i budynkach użytkowych, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Istotne jest jednak, żeby starannie wybrać firmę, która sprzedaje, najlepiej również z montażem solidne i trwałe deski. Tego rodzaju działalność prowadzi TDM Tarasy Drewniane z Poznania, która wyróżnia się na tle innych przede wszystkim bardzo dużym profesjonalizmem. Każde zamówienie jest realizowane z niezwykłą starannością i dotrzymaniem umówionych terminów.

Drewniane deski na długie lata

TDM korzysta z najwyższej jakości materiałów drzewnych. Należy do nich przede wszystkim modrzew syberyjski oraz drewno egzotyczne. Żywotność pierwszego z nich to minimum 5 lat, a drugiego – aż 25 lat. W sytuacji, gdy klient chce po jakimś czasie odświeżyć swoją elewację, może do tego użyć oleju, który również znajdzie w asortymencie firmy. Alternatywnym rozwiązaniem jest wykorzystanie deski kompozytowej. Do jej produkcji używa się oprócz drewna również kompozytu, który sprawia, że staje się ona odporna na czynniki zewnętrzne. Łatwo też utrzymać ją w czystości.

Propozycja TDM obejmuje również drewno tarasowe i jego montaż. Firma podejmuje się realizacji projektów na terenie całego kraju. Ma też klientów z Niemiec. Każdy może na początku zdecydować się na wstępną, całkowicie bezpłatną wycenę, która nie stanowi zobowiązania do dalszej realizacji zamówienia.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na jej stronie internetowej http://tdmtarasy.pl/ lub odwiedzając salon sprzedaży w Poznaniu.

 


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

marketing.rzeszow.pl